شمع

فروش شمع خودرو و چگونگی تعویض آن بر اساس کیلومتر

فروش شمع خودرو و چگونگی تعویض آن بر اساس کیلومتر

 

1-    خلاصه محتوا یکی از قطعات مهمی که سلامت موتور، مصرف سوخت و بسیاری از ویژگی‌های خودرو به آن بستگی دارد شمع موتور است. بدون تردید مهم‌ترین بخش هر خودرو موتور و بخش برقی موتور می باشد .ازاین‌رو دانستن نکات مربوط به استفاده و نگهداری صحیح آن از اهمیت بالایی برخوردار است. وقتی صحبت از شمع خودرو هست می بایست دانست که فروش شمع خودرو نیز از اولویت بالایی برخوردار می باش که فروشگاه ها برای مصرف کنندگان باید بهترین ها را تهیه کنند ، که آسیبی به اتومبیل زده نشود.

 

 

نکات فروش شمع

فروش شمع در لوازم یدکی هایی که مخصوص وسایل برقی خودرو هستند رواج دارند ، وقتی خودرو شما نیاز به شمع داشت ، شما به راحتی می توانید با مراجعه به یک فروشگاه لوازم یدکی خودرو که وسایل برقی خودرو را به فروش می رساند به راحتی شمع را تهیه کنید ، فروش شمع خودرو در ایران در تمام فروشگاه های لوازم یدکی می باشد و از انواع مختلف شمع خودرو در این فروشگاه ها موجود است و به راحتی قابل تهیه می باشد ، تعویض شمع خودرو بسیار راحت می باشد و تقریبا هر کسی با داشتن یک آچار مخصوص شمع می تواند شمع خودرو خود را عوض کند ، فقط باید بداند که هر رشته سیم که وایر نامیده می شود در جای خودش باشد.

همچنین اگر خود فرد نخواهد شمع خودرو را خودش عوض کند به راحتی از فروشگاه های فروش شمع خودرو می تواند شمع را تهیه کند و بعد در هر تعمیرگاه یا گاراژی با یک تعمیر کار بسیار ساده و یا قیمت ارزان این کار به طور کامل امکان پذیر است.

324234 - فروش شمع خودرو و چگونگی تعویض آن بر اساس کیلومتر
فروش پلاگین شمع خودرو

تذکر

دقت داشته باشید در فروش شمع ، شاخه های جرقه  یا همان وایر شمع  نقش مهمی در احتراق موتور بازی می کنند. اگر هنگام استارت و شروع ب کار شروع اتومبیل خود با مشکل روبرو هستید ، می تواند مشکل از شمع های جرقه ای باشند ، البته این مورد نیاز به تخصص یک مکانیک وارد دارد که بفهمد آیا واقعا مشکل از شمع خودرو می باشد یا خیر .

هر سیلندر خودرو مختص به یک عدد شمع می باشد بنابراین یک موتور چهار سیلندر ، دارای چهار شمع و یک موتور شش سیلندر دارای شش شمع و شش وایر شمع می باشد .

در بحث فروش شمع و شمع خودرو ، باید بدانید که در ایران ، انواع شمع خودرو با کیفیت و برند های مختلفی عرضه می شود  هر کدام نیز دارای گارانتی حرکتی بر اساس کیلومتر می باشد که بعد از اتمام حرکت کیلومتری که مد نظر می باشد باید حتما به تعویض این شمع ها اقدام کرد ، در غیر این صورت موتور ماشین درست کار نمی کند و باعث می شود که سیستم های دیگر خودرو نیز کاملا مورد آسیب قرار گیرد.

 

منابع:
1. autoservicecosts.com

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن