شمع

قیمت خرید انواع شمع مزدا

 

قیمت خرید انواع شمع مزدا

 

معرفی انواع شمع مزدا در بازار

به طور کلی انواع شمع های نیکلی، پلاتینیومی و ایریدیومی برای انواع اتومبیل های مزدا مناسب هستند اما شمع های ایریدیوم به عنوان مناسب ترین و بهترین انواع شمع مزدا شناخته می شوند. زیرا این شمع ها از رسانایی و مقاومت بسیار بالایی برخوردار است و بهترین انواع شمع برای اتومبیل های مزدا به خصوص مزدا 3 می باشند. انواع شمع های پلاتینیومی نیز برای خودرو های مزدا مناسب هستند ولی طول عمر آن ها کمتر از شمع های ایریدیومی است و همچنین از قیمت ارزان تری برخوردار می باشند.

خرید بهترین شمع ماشین مزدا

برای انتخاب و خرید بهترین شمع ماشین مزدا باید به دو فاکتور مهم و اساسی توجه داشت که عبارتند از:
• جنس شمع
• برند شمعهمانطور که گفته شد بهترین جنس شمع برای اتومبیل های مزدا انواع شمع های ایریدیومی می باشد. برند های زیادی در زمینه تولید انواع شمع ایریدیومی فعال هستند اما محصولات برخی از آن ها از کیفیت و مقاومت لازم برخوردار نمی باشد. برند NGK و برند بوش را می توان گفت معتبرترین برند های تولید کننده انواع شمع مزدا هستند و محصولات آن ها کاملا استاندارد و مناسب هستند. نمونه های غیر اصلی محصولات برند های بوش و NGK در بازار فراوان هستند و به همین دلیل پیشنهاد می شود برای خرید نمونه های اصلی حتما به مراکز معتبر و قابل اعتماد مراجعه نمایید.

قیمت انواع شمع مزدا

قیمت انواع شمع مزدا تابع جنس، برند و کشور سازنده است و این سه عامل به عنوان عوامل تعیین کننده قیمت انواع شمع مزدا محسوب می شوند. البته در ماه های اخیر در کشور شاهد تغییرات قیمت انواع شمع مزدا بوده ایم و دلیل آن نیز تغییر و تحولات قیمت ارز بوده است. قیمت روز انواع شمع مزدا را باید از مراجع رسمی جویا شد زیرا واسطه ها به بهانه های مختلف به خصوص قیمت ارز همواره قیمت های غیر واقعی و بالا به مشتریان و خریداران اعلام می نمایند.
منابع:
1. https://translate.google.com/translate?hl=fa&sl=en&u=https://www.buycarparts.co.uk/spark-plug/mazda/m-ngk&prev=search
2. https://translate.google.com/translate?hl=fa&sl=en&u=https://www.ebay.co.uk/b/Car-Spark-Plugs-for-Mazda/174072/bn_1300094&prev=search

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن