شمع

قیمت شمع پراید در ایران چگونه است

 

قیمت شمع پراید در ایران چگونه است

1-    خلاصه محتوا شمع خودرو در کاهش مصرف سوخت و همچنین شتاب و نرم کار کردن موتور خودرو پراید بسیار تاثیر گذار است. کسانی که از خودروهای پراید استفاده میکنند با مشورت با مکانیک خود می توانند از شمع های عالی تک پلاتینه برای شتاب بیشتر استفاده کنند.قیمت شمع پراید بستگی به برندها و مارک های مختلف و همچنین کشور سازنده آن دارد.

 

 

قیمت شمع پراید…..

در مورد قیمت شمع پراید در کشور ما بسیار صحبت و بحث می باشد .اول اینکه برندهای مختلفی وجود دارند که تولید کننده انواع شمع می باشند و هر کدام از این برندها و شرکت ها هم به گفته خودشان و تبلیغاتی که دارند خودشان را برتر از دیگری می دانند و به علت نبود نظارت دقیق بر روی قیمت ها ، هر کدام از این برندها و شرکت ها قیمتی برای خودشان می گذارند که ممکن است بسیار تفاوت داشته باشند. هر شمع مخصوص خودروی خاص می باشد و هر شمع قیمت خاص خودش را دارد ، در مورد قیمت شمع پراید هم قیمت های متفاوت وجود دارد .

پراید دارای موتور انژکتوری هست ، پس باید شمع موتور انژکتوری برای پراید تهیه کرد، شمعی که باید برای خودرو پراید تهیه شود تک پلاتینه باید باشد و از نوع گرم با کد مخصوص شرکتی 5 باید باشد ، حتما باید از نوع پایه کوتاه باشد و با آلیاژ مخصوص نیکل که رسانای قوی برای جریان می باشد را دارا باشد .

5ص54 - قیمت شمع پراید در ایران چگونه است

نوسانات بازار

قیمت شمع پراید بسته به نوع آن در نوسان می باشد ،شمع موتور پراید در داخل سیلندر وظیفه تولید جرقه را بر عهده دارد ، وقتی شمعی مناسب با قیمت خوب برای خودروی پراید تهیه کنیم تأثیر بسزایی در راندمان موتور, مصرف سوخت و آلایندگی هوا دارد پس به توصیه می شود که شمع موتور را درفواصل معین مورد بررسی قرار دهید تا موتور خودرو در بهترین وضعیت به کار خود ادامه دهد .بهترین قیمت شمع پراید را می توان از نمایندگی های مجاز و همچنین لوازم یدکی های مجاز که با نمایندگی های خاص قرار داد دارند تهیه کرد .

قیمت شمع پراید از مبلغ حدود سی هزار تومان شروع شده و تا سقف حدود دویست هزار تومان می باشد که با توجه به کم و زیاد شدن قیمت ها در کشور ، نمی توان بصورت دقیق این قیمت ها را بررسی کرد.

منابع:
1. https://www.championautoparts.eu

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن