شمع

مرکز فروش شمع خودرو با ارزان ترین قیمت

 

 

1-    خلاصه محتوا در مرکز فروش شمع خودرو می توان به راحتی انواع شمع خودرو را متناسب با اتومبیل خود و با ارزان ترین قیمت بازار خریداری کرد. کارشناسان این مرکز فروش همواره مشخصات فنی انواع شمع خودرو و اطلاعاتی در رابطه با زمان تعویض شمع خودرو را نیز به رانندگان ارائه می نمایند.

 

مشخصات فنی شمع خودرو

در مراکز فروش شمع خودرو انواع مختلفی از این محصول وجود دارد که از نظر مشخصات فنی با یکدیگر تفاوت دارند. از طرفی بسیاری از رانندگان با وظیفه و عملکرد شمع خودرو آشنا بوده و می دانند که ایجاد احتراق مخلوط سوخت و هوا به وسیله شمع خودرو صورت می گیرد. اما شاید اکثر رانندگان از اجزای تشکیل دهنده شمع خودرو هیچ گونه اطلاعاتی نداشته باشند. به طور کلی انواع شمع خودرو از اجزای زیر تشکیل شده است:

  • الکترود
  • واشر
  • مهره سر شمع
  • عایق
  • قسمت چینی
  • قسمت فلزی

جنس اجزای ذکر شده در انواع شمع خودرو با یکدیگر تفاوت دارند و برای هر نوع خودرو نیز لازم است تا شمع مناسب آن را از مراکز خریداری نمود. هر چقدر مقاومت شمع در برابر حرارت بالاتر باشد، طول عمر آن نیز بالاتر خواهد بود و می توان از آن برای مدت طولانی در خودرو استفاده کرد.

زمان تعویض شمع خودرو

شاید این سئوال برای بسیاری از افراد پیش آمده باشد که زمان تعویض شمع خودرو چه زمانی است. در پاسخ به این سئوال باید گفت که زمان تعویض شمع خودرو دارای علائم و نشانه هایی بوده که با متوجه شدن آن ها لازم است تا به مراکز فروش شمع خودرو مراجعه کرده و نمونه های جدید را برای تعویض خریداری کرد. از جمله مهم ترین علائم و نشانه های خرابی شمع خودرو و نیاز به تعویض آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • زمان روشن شدن چراغ چک موتور
  • اختلال و مشکل در استارت اتومبیل
  • کاهش چشمگیر شتاب خودرو

تعمیرکاران و مهندسان مکانیک خودرو معتقدند در صورت مواجه شدن با این نشانه ها لازم است تا شمع خودرو تعویض شود.

17 - مرکز فروش شمع خودرو با ارزان ترین قیمت
فروش شمع خودرو

مرکز فروش شمع خودرو

مرکز فروش شمع خودرو به عنوان تنها مرجع معتبر و رسمی عرضه کننده انواع شمع خودرو محسوب می شود. این مرکز فروش شمع خودرو همواره محصولات برند های مختلف خارجی و داخلی را با ارزان ترین قیمت بازار به مشتریان و خریداران عرضه می کند. کارشناسان این مرکز نیز رانندگان را در امر انتخاب و خرید بهترین شمع خودرو راهنمایی کرده و مشاوره های لازم را به آن ها ارائه می کنند.
منابع:
1. https://blog.firestonecompleteautocare.com/maintenance/when-to-change-spark-plugs/

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن