بوتفروش وایر شمع

وایر بوت پژو ۲۰۶ – تیپ ۲

وایر بوت پژو ۲۰۶- تیپ ۲ چه خصوصیتی دارد؟

وایر بوت پژو ۲۰۶ – تیپ ۲، برای موتور های TU3 طراحی و ساخته شده است.این موتور در خودروهای ۲۰۶ تیپ ۱، ۲ و ۳ تعبیه شده است. مهمترین ویژگی که یک وایر بوت مناسب را از سایر وایر بوت ها متمایز می کند، جلوگیری از نشت جریان برق به بدنه موتور است. چرا که برخی از وایر بوت ها به دلیل عدم رعایت استانداردهای لازم، به بدنه متصل شده و به اصطلاح بدنه موتور را برق دار می کند.

خرابی در وایر بوت

وایر بوت پژوه ۲۰۶- تیپ ۲ نیز مانند هر وسیله الکتریکی و مکانیکی پس از مدتی در اثر استهلاک دچار مشکل شده و نیاز به تعویض پیدا می کند. به طور کلی پس از مدتی کارکرد وایر بوت خودرو ۲۰۶ دچار مشکل شده و نیاز به تعویض خواهد داشت. به طور کلی بسته به نوع شمع خودرو استفاده شده در موتور خودرو، به ازای طی مسافت بین ۲۰ تا ۳۰ هزار کیلومتر، وایر بوت پژو ۲۰۶ نیاز به تعویض خواهد داشت‌.

www.partonabco.com 11113333333 - وایر بوت  پژو ۲۰۶ - تیپ ۲
وایر بوت پژو

تشخیص خرابی آن

از عواملی که نشان دهنده بروز مشکل در وایر بوت خودرو ۲۰۶ است، می توان به شکستگی در چینی شمع اشاره کرد که نتیجه آن ایجاد ارتعاش و لرزه های شدید در خودرو است. از آنجایی که تشخیص مشکل در سیم ها با چشم غیر مسلح قابل رویت نیست، برای بررسی آن ها باید از ذره بین استفاده کرد. در صورتی که در بازدیدهای دوره ای خود در وایر بوت خودرو ۲۰۶ آثاری از ترک و یا پارگی مشاهده کردید، باید به سرعت نسبت به تعویض آن اقدام کنید. در غیر این صورت به شمع خودرو شما آسیب خواهد رسید.

در هنگام تعویض وایر بوت پژو  چه نکاتی را باید رعایت کرد؟

از آنجایی که وایر بوت بسیار نزدیک به بدنه موتور لست، باید زمانی که موتور کاملا خنک است، نسبت به تعویض آن اقدام کنید. همچنین شمع موتور خود را نیز مورد بررسی قرار دهید. چرا که در صورتی که شمع موتور دچار فرسودگی و خرابی شده باشد، در صورت تعویض وایر بوت، نتیجه دلخواه حاصل نخواهد شد.

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن