وایر بوت کوئل رانا

وایر بوت کوئل رانا

وایر بوت کوئل چیست؟ یکی از قطعات مهم و به نوعی یکی از اصلی ترین اجزای یک موتور خودرو بوت کوئل می باشد. بوت کوئل یک قطعه پلاستیکی است که وظیقه هدایت جریان برق به سرشمع را دارد. این قطعه پلاستیکی در مقابل حرارت و آب بسیار مقاوم بوده است. اگر فرآیند جرقه زنی در سر شمع به خوبی انجام نگیرد مشکل از بوت کوئل می باشد که باید بررسی گردد و در صورت مشاهده فرسودگی وایر را تعویض کرد. اگر در بوت کوئل پارگی یا ترک خوردگی مشاهده کردید حتماً به تعویض وایر اقدام کنید تا از صدمات بعدی به خودرو خود جلوگیری کنید. در ضمن در زمان تعویض وایر شمع ها را نیز چک کنید تا از سلامت شمع ها نیز اطلاع پیدا کنید.

کوئل رانا
کوئل رانا

خرید وایر بوت کوئل رانا

در زمان خرید بوت کوئل رانا باید به مشخصه های کیفی وایررانا نیز توجه داشته باشید و بعد از بررسی اقدام به خرید کنید. بهترین وایر-رانا دارای مشخصه های زیر می باشد:

  • از مقاومت بسیار بالایی در مقابل حرارت برخوردار می باشند.
  • دارای استحکام و مقاومت بالا هستند.
  • یک پوشش سیلیکونی دارند که باعث افزایش طول عمر وایر می شود.
  • از ایجاد نوسانات الکتریکی در شمع ها جلوگیری می کند.

انواع مختلفی از بوت کوئل در بازار وجود دارد که هر کدام ویژگی ها و مشخصات خاص خود را دارد. بنابراین باید مشخصات و ویژگی های هر کدام را بررسی کرد و بهترین نوع آن را انتخاب و خریداری کنید. توصیه ما به شما این است که اول از تعمیرکاران و مهندسان خودرو که تجربه دارند سوال کنید تا بهترین نوع وایررانا را به شما معرفی کنند و بگویند در زمان خرید به چه مشخصاتی باید توجه کنید. در فروشگاه ما انواع مختلف بوت کوئل استاندارد به مشتریان گرامی عرضه می گردد.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا