فروش وایر شمع

وایر شمع پژو ۴۰۵ – انژکتوری

خرید بهترین انواع شمع پژو

1-    خلاصه محتوا تهیه و خرید بهترین انواع شمع پژو زمانی امکان پذیر می باشد که رانندگان اطلاعات کافی در رابطه با مشخصات فنی و خصوصیات انواع آن در بازار داشته باشند. مدل های مختلفی از شمع خودرو های پژو در فروشگاه ها و مراکز در حال عرضه بوده و لازم است متناسب با ویژگی ها و شرایط خودروی خود بهترین آن ها را انتخاب و خریداری کرد.

 

بهترین انواع شمع برای پژو

در انتخاب و خرید بهترین انواع شمع پژو باید به فاکتور ها و پارامتر های مختلفی توجه داشت. یکی از مهم ترین فاکتور ها در خرید شمع مدل خودروی پژو است. برای هر کدام از مدل های اتومبیل پژو انواع خاصی از شمع مناسب است و تنها باید آن ها را استفاده کرد. به طور مثال شمع خودرو پژو 206 با شمع خودرو پژو 405 متفاوت است و لازم است متناسب با مدل پژو اقدام به خرید شمع خودرو نمود. برند های بزرگ و معتبری نظیر برند بوش همیشه باکیفیت ترین و بهترین انواع شمع را برای اتومبیل های پژو طراحی و تولید می کنند. بسیاری از تعمیرکاران و مهندسان مکانیک خودرو نیز خرید شمع مارک بوش را به رانندگان پژو توصیه می نمایند.

مناسب ترین زمان تعویض شمع پژو

زمان تعویض شمع پژو نیز تا حدود زیادی به مدل و همچنین شرایط فنی اتومبیل بستگی دارد. مناسب ترین زمان برای تعویض شمع پژو 405 با مناسب ترین زمان تعویض شمع پژو پارس یکسان نموده و کاملا تفاوت دارند. تعمیرکاران خودرو معتقدند بهترین زمان برای تعویض شمع پژو 405 پس از طی 20000 کیلومتر است. البته فاکتور ها و عوامل مختلفی نظیر کیفیت سوخت و همچنین جنس شمع بر طول عمر آن تاثیر گذار خواهد بود و گاهی اوقات لازم است تعویض شمع پژو 405 زودتر نیز انجام گیرد.

خرید شمع خودرو پژو با قیمت ارزان

خرید شمع خودرو پژو با قیمت ارزان در صورتی امکان پذیر است که به مراکز و یا سایت های معتبر و رسمی مراجعه نمود. زیرا در اکثر مواقع افراد سودجو نمونه های غیر اصلی را با قیمت بسیار ارزان به فروش می رسانند. انواع شمع غیر اصلی به هیچ وجه از طول عمر کافی برخوردار نبوده و همچنین مقاومت بسیار کمتری در برابر حرارت دارد. بنابراین توصیه می شود در هنگام خرید شمع ارزان به اصالت و کیفیت محصول توجه داشت.

منابع:
1. https://www.buycarparts.co.uk/spark-plug

 

وایر پژو ۴۰۵ پرتوناب :مناسب و طراحی شده برای کلیه موتورهای XU7 می باشد.

این نوع وایر برای خودروهای زیر مناسب می باشد:

  • انواع پژو۴۰۵ با موتور XU7_
  • پژو پارس با موتور XU7
  • سمند با موتور XU7
  • وایر پژو ۴۰۵ پرتوناب :به دلیل کیفیت بالای ساخت ، در دمای بالای موتور XU7 دچار مشکل نشده و در سخت ترین شرایط کاری عمل برق رسانی به شمع های موتور را به خوبی انجام خواهد داد.
    اما در وایرهای بی کیفیت به دلیل استفاده از مواد ناخالص در ساختار وایر و جایگزینی سیلیکون با مواد متفرقه،
    دما تاثیر مستقیم در ساختار وایر خواهد گذاشت.
    در برندهای متفرقه وایر در اثر گرمای موتور و هوا , شکل و ساختار خود را از دست داده و نمی تواند عمل برق رسانی از کوئل را به درستی انجام دهد.

 

کیفیت کار وایر پژو 405(پرتوناب)

این نشان اطمینان خاطر را برای مصرف کننده نهایی فراهم خواهد آورد که محصول فوق دارای کیفیت ساخت بالا میباشد.

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن