وایر شمع پیکان روآ – انژکتوری

خرید وایر شمع پیکان روآ - انژکتوری

تنها فروشگاه انلاین ما

 

 

وایر شمع پیکان انژکتوری

در حقیقت وایر شمع سیم برق خودرو و از بخش های ضروری و مهم در موتور ماشین است.در ماشین های مجهز به موتور بنزینی مانند پیکان برای آتش گرفتن سوخت داخل موتور نیاز به جرقه می باشد و این جرقه به وسیله شمع از کویل انجام می گیرد. وایر ها ولتاژ زیادی را از منبع تغذیه به سمت شمع در محفظه احتراق هدایت می کنند.
وایر ها غالبا از جنس سیلیکون تولید می شوند. کابل موجود  در وایر شمع های با کیفیت معمولا از کلاس حرارتی F بوده که برای جابجایی لحظه ای ولتاژ ۴۰ تا ۶۰ کیلو ولت خوب است. برای اندازه گیری مقدار مقاومت وایر شمع واحد اهم در فوت در نظر گرفته شده است.

ویژگی های وایر شمع پیکان انژکتوری
ویژگی های وایر شمع پیکان انژکتوری

ویژگی های وایر شمع پیکان انژکتوری:

۱٫در وایر پیکان انژکتوری جریان برق بدون هیچگونه افت و نویزی انجام می پذیرد.
۲٫این وایر ها از جنس ماده ای بسیار مقاوم به نام عایق سیلیکونی می باشند.
۳٫وایر شمع پیکان از عمر بالا و همچنین مقاومت زیادی برخوردار است که در برابر فرسایش الکتریکی و دمای بسیار زیاد خود را ثابت می کند.
۴٫وزن وایر شمع پیکان انژکتوری ۳۴۰ گرم می باشد.
۵٫این وایر شمع برای خودرو های آردی و روا نیز مناسب می باشد.

در ادامه برای آشنایی بیشتر به ساختار وایر شمع ها که وایر پیکان را هم شامل می شود خواهیم پرداخت.

ساختار وایر شمع

محل پیوند وایر ها از یک طرف کویل یا دلکو می باشد، که برای پیشگیری از داخل شدن رطوبت به داخل آن حاوی یک سر ساده و کوچک است، چون اگر رطوبت واردآن شود سری که به کویل یا دلکو پیوند خورده است به خوبی کار نمی کند و در نهایت موتور روشن نخواهد شد که این امر در ماشین های کاربراتوری مانند پیکان های قدیمی بیشتر از خودرو های انژکتوری اتفاق می افتد.

خرید این واریر از فروشگاه انلاین ما

[button color=”green” size=”big” link=”http://wirecar.ir/product/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d9%88%d8%a7%db%8c%d8%b1-%d9%be%d8%b1%d8%a7%db%8c%d8%af-%d8%b3%d8%a7%da%98%d9%85-%d8%a8%d8%a7-%da%a9%db%8c%d9%81%db%8c%d8%aa/” icon=”” target=”true” nofollow=”false”]خرید وایر پیکان انژکتوری روا از تنها فروشگاه انلاین ما[/button]

 

خرید وایر شمع پیکان روآ - انژکتوری

تنها فروشگاه انلاین ما

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا